fbpx

להוריד ת'וויד ל- 100 או 21 יום בלבד

הקבוצה הבאה מתחילה ב 11.11

למי התכנית שלנו מתאימה?

למי שהסטלה כבר לא מרגשת אותו כמו פעם

למי שמרגיש תחושה של שעבוד

למי שהעלה כמויות בשנה האחרונה

למי שמעשן בכל יום

למי שמזמן לא עשה הפסקה

"אם אתם עדין מעשנים, ואתם מבינים שדי, אז זה הזמן לעשות את הצעד ולצאת לתהליך הזה עם רפיק. אני סיימתי לפני החגים תהליך של להוריד את הוויד ומאז לא חזרתי - ההרגשה של לא להיות ממוסך היא הרגשה נפלאה ומעצימה. אל תחכו. כנסו לתהליך ותנקו את החיים שלכם."
בודהי
"התהליך הזה הוא מדהים! מעבר להפסקת הוויד, זה מסע פנימה, מסע של ריפוי וגילוי כוח הכוונה כל החיים שלנו. הקבוצה מאד מאד עוזרת, מעודדת ומרימה, הידיעה שאת לא לבד, והכל בסדר, נזכרתי שיש בתוכי את המאסטרית, זו הרגשה נפלאה ומאד מרגשת!"
ענבל
"גם אני רוצה לפדבק כאן שהתהליך היה מאוד טוב עבורי, הסרטונים היו מעולים ולעניין, בעיניי שיטת קשת האש רצוי לאמץ אותה כדרך חיים. משתף גם שזוגתי עברה את התהליך לפני חצי שנה או יותר ועדיין לא מעשנת... אז תודה לרפיק על כל ההשקעה והאנרגיות"
שוהם

זוהי איננה תוכנית גמילה!

זוהי תוכנית קצרת מועד המיועדת לבחון את ההתמכרות, לדגום סאחיות, ולעדכן גירסא לקולטני ה THC חזרה למצבם הראשוני.

וכל זה במחיר של 10-5 גרם!

יש לנו את התכנית שמתאימה לכם

100 יום - ליווי אישי מרפיק

3,500 שקלים

35 ₪ ליום

תהליך הכנה של 3 חודשים, אישי, בזום, 10 פגישות למפגש עומק עם המכור הפנימי - ₪3,500
התחילו עכשיו

21 יום - ליווי באפליקציה

980 שקלים

44 ₪ ליום

22 יום ליווי באפליקצית "קשת האש" + סרטונים יומיים הישר לנייד + הספר "להוריד ת'וויד" -
₪980
התחילו עכשיו

רוצים להוריד ת'וויד
אבל מתלבטים מה מתאים לכם?
השאירו פרטים כאן

"טבק היה ההתמכרות הקשה ביותר שלי, אכילה רגשית, וגם (כמו כולם מסביבי) וויד".

יוצר תכנית קשת האש, רפיק ידידיה

"במשך שנים ארוכות סחבתי הרגלים מזיקים שהורידו אותי: הטבק היה ללא ספק ההתמכרות הקשה ביותר שלי שלקח לי שנים ארוכות לשחרר, אבל גם אכילה רגשית בלילה בעמידה ליד השיש, וגם (כמו כולם מסביבי) וויד.
בשיא ההתמכרות הייתי מושך באנג על הבוקר ואוכל סרטים של ביקורת עצמית עד הערב.
יום אחד, גיליתי שיטה: שאם אני מחתים את עצמי על הסכם לשינוי התנהגות שכתוב על נייר אמיתי, עם תאריך למעלה והשם שלי עליו, אני אשכרה עומד בהבטחה שלי, וזאת בשונה מהחלטות שמתגבשות בראש ושם גם נשארות.

ההבנה הזו צמחה להיות "שיטת קשת האש" שמוציאה בכל שנה קורסים להפסקה מתודית של סוכר, וויד, פורנו, ניקוטין, סמארפונים ע"י התחייבות לאתגרים מדודים בזמן".

אתם שואלים, אנחנו עונים 🙂

"קשת האש" היא שיטה לצמצום צריכת חומרים מזיקים כמו סוכר, קנאביס, ניקוטין, פורנו, רשתות חברתיות וכדומה. אנשים שרוצים להיפרד מההרגל ולא יודעים איך, לוקחים הפסקה קצרה של 21 יום, שבסופם אפשר לחזור לשימוש אם רוצים.

הניסיון שלנו מוכיח שזה פרק זמן שבו המכור הפנימי משתף פעולה בצורה הטובה ביותר. בלי דודא, בלי קריז, בלי לפרוש באמצע.
אחוזי ההצלחה המרשימים של השיטה מתבססים על עובדה פסיכולוגית הגיונית אחת: אנשים שיודעים שיש תאריך תפוגה למאמץ שלהם, נחושים בהימנעות הרבה יותר!

משתתפים רבים שואלים, "21 יום זה קל. אבל איך אתמיד לעולמים?"
ואנחנו עונים, "בואו נצא לדרך צעד-צעד. אם נצליח להיות נקיים למשך 21 יום, ואחרי זה עוד 21 יום או חודש, ואחרי זה חצי שנה, סימן שהתחלנו לשנות את יחסי כוחות בין הסחי והמכור."

האתגרים האישיים מתחילים מדי שבוע, בכל יום ראשון. את האתגר פותח טקס אישי ואינטימי של עישון ג'וינט אחרון.

מה הרעיון? להתחיל כבר השבוע. בלי לחכות, בלי לדחות, בלי להמתין.

לפני שתתחילו את האתגר, תהיה לכם שיחת היכרות עם המלווה האישי שלכם, איתו תהיו בקשר יום-יומי בוואטסאפ במהלך 21 הימים הבאים.

בסיום האתגר, התהליך נגמר בשיחת סיכום עם המלווה האישי. אחרי השיחה, אם תבחרו, תוכלו לשבת ולעשן את הג'וינט הראשון אחרי ההפסקה.

בסופו של דבר, הרעיון הוא שתלמדו שיטה שתוכלו להשתמש בה לבד בהמשך.

כדי שתצליחו להגיע למקום הזה בצורה נכונה, עדיף להיעזר בליווי והדרכה של אדם שעשה את הדרך הזו לפנינו. כך אנחנו יכולים להרפות, לסמוך עליו שיוביל אותנו ולהתמקד באתגר האישי.

במילים אחרות, כל אחד מכם קונה "עד" לתהליך שלו. בליווי אישי או בקבוצה, זו הדרך הטובה ביותר להשקיע בעצמכם.

שיטת "קשת האש" נוצרה במקור כדי לתת מענה לצריכת יתר של חומרים ממכרים/מנחמים. עם הזמן, למדנו שהיא טובה גם לויתור על הרגלים מזיקים מבחינה נפשית כמו: ביקורת עצמית, ריצוי תמידי, פחד מעימותים, צורך בשליטה, דחיינות, חוסר יכולת להתחייב… וכדומה.

גם במקרים האלו, הניסיון מוכיח שכל דבר שנתמקד בו, נקדיש לו מחשבה ונתחיל אותו בהסכם חתום לתקופת זמן קצובה – יחולל תנועה נפשית חיובית.

עם רפיק, בקבוצה או לבד,
מה מתאים לכם?
השאירו פרטים לשיחה הכירות: