fbpx

בשיטת קשת האש

להתחיל- להפסיק.

בואו להוריד הרגל מזיק ל-21 או 100 יום.

מסכים

אם היד שלנו נשלחת אוטומטית לנייד, אם שעות יקרות בורחות לנו בין הידיים, אם זה הדבר הראשון והאחרון שאנחנו עושים בכל יום - הגיע הזמן לדייק את השימוש.

ניקוטין

כשכבר נמאס מהריח, השיעול, ההערות מסביב, ובעיקר התלות - החלטנו לצאת להפסקה מתודית, קצרת מועד של 100 יום ללמוד את הטריגרים ששולחים אותנו לעישון.

אכילה רגשית

כולנו מנשנשים בין ארוחות, אבל אחדים מאיתנו סובלים מאכילת ערב מאוחרת, אכילה שסותמת בור, אכילה מהירה, לפעמים בעמידה. אז החלטנו לסדר את הארוחות.

פiרנi

היינו אומרים לעצמנו "רק עוד 5 דקות" ופתאום מוצאים שעברה שעה. כשראינו שאנחנו לא מצליחים להפסיק לבד, ושזה משפיע לנו על שמחת החיים.

קנאביס

כבר כמה זמן הרגשנו הרגשה של שיעבוד, שמנו לב שהסטלה לא מרגשת כמו פעם ושאנחנו מוציאים יותר מידי כסף. אז יצאנו להפסקה - לשקם את הקולטים.

שופינג

היו לנו כבר מלא דברים שאין בהם צורך. הקניה עצמה העניקה לנו אושר קצרצר אבל רגשות האשמה והצורך להחביא הלכו והתארכו.

קשת האש

מה מייחד את התוכנית?

החידוש בתכנית היא בכך שהיא לא מציעה בשלב הראשון גמילה לכל החיים. אנחנו מציעים להתחיל בהתנזרות ל-100 ימים או 21 ימים. נחליט על זה ביחד. מטרת ההתנזרות היא לעשות ניסוי תודעתי, או משחק מחשבתי, אם תרצו, שבו תכירו את עצמכם בלי ההרגל המזיק שלכם.

 

מה זה אומר תכלס?

לאחר שתרשמו בטופס כאן למטה, תקבלו שיחה מענבל ללא עלות, שתקשיב לקושי הספציפי שלך, ותפנה אותך לאחד המסלולים, הקבוצתיים או האישיים ללא התחייבות.

התכנית עומדת על 3 רגליים

1

דיאלוגיות

"אתה לא מכור – יש בך מכור"

לפני שהתחלנו את תקופת ההתנזרות ביקשו להבין על מה יושבת ההתמכרות, את מי היא משרתת, על איזה צורך היא עונה. אנחנו מקדישים את התהליך ללימוד עצמי ולקבלת הפיצולים שלנו.

כמו שנאמר - את/ה לא מכור/ה, יש בך מכור/ה.

עם חלק הנפש המכור, זה שמעוניין להמשיך את ההתמכרות, אנחנו עורכים משא ומתן מכבד, במקום לסלק אותו אנחנו נותנים לו לצאת. וזה מוריד את סכנת הדודא והקריז.

2

הדרגתיות

"להתחיל להפסיק"

הסכמנו לתת לתהליך זמן: הוצאנו את עצמנו להתנזרויות קצרות מועד, לא פחדנו לחזור לשימוש כי ידענו שבקרוב נצא שוב להפסקה. ובכל פעם שחזרנו להרגל המזיק הוא הלך והתמעט עד שנעלם מעצמו. ללא מאמץ.

העיקרון ההדרגתי בא מעולמות הקואצ'ינג בהם מקובל להציב יעדים ריאלים, אפשריים, ולהגיע להצלחות קטנות בתוך שימוש בכלים של הבעת כוונה, כתיבת הסכם, הגדרת יעדים, עמידה בלוחות זמנים ובחירת הרגלים מטיבים שתומכים בתהליך.

3

כוח הכוונה

"אם אפשר לראות את זה, אפשר להשיג את זה"

כדי ליצר שינוי בחיים צריך ללמוד לראות אותו כאילו הוא כבר נוכח בחיינו. לאן שנפנה את שימת ליבנו - לשם נגיע. הההתנזרות קצרת המועד נותנת לנו את טעמו של הניקיון השלם.

העיקרון של כוח הכוונה בא מעולמות הרוח, בהם אומרים "בכל דבר יש סדק - כך חודר האור".

דוקא התמודדות עם החלק הרעבתן והבלתי מסופק שלנו, יגלה לנו את עוצמתנו הפנימית. זה רק עניין של טיפוח אמונה עצמית!

מתחילים להפסיק

הזמנת שיחת הכרות ללא התחייבות וללא תשלום

"הגדרת התמכרות לפי קשת האש:
כל דבר שאתה עושה שגורם לך להרגיש טוב אבל בעצם עושה לך רע
ואתה נזכר בזה תמיד אחרי ואף פעם לא לפני."

רפיק

הי, אני ענבל...

ואני חלק מצוות המלווים של קשת האש,  אנחנו כולנו הוכשרנו לתת ליווי לאנשים, שנתקעו - כמונו - עם איזה הרגל מזיק ורוצים להפסיק (רוצים להתחיל להפסיק). אני זאת שתענה לטלפונים שלכם, כאשר תצלצלו לשיחת יעוץ חינמית ללא תשלום, ללא התחייבות. בא לכם לדבר? הנה המספר: 053-4444938 ומי שרוצה שאני אחזור אליו, שילחץ על הכפתור הכחול ונתאם לנו שיחה

קבלו מאיתנו למייל עדכונים

על אתגרים קרובים  שתפו את הפוסט

  Share on facebook
  Facebook

  פוסטים קודמים

  וידאו

  דופמין – הסם שאנחנו באמת מכורים אליו

  מכירים את הרגע הזה לפני שאתם חוזרים הביתה מיום ארוך, ועוד דקה אתם נכנסים למקלחת ולבגדים נוחים ולפינוק שללא ספק מגיע לכם? מכירים את זה